
Вішалка для одягу настінна з 3 гачками та полицею, вішалка в передпокій RTE-01
- В наявності
- Код: RTE-01B
1 299 ₴
Опис товару
Вішалка для одягу настінна з 3 гачками та полицею, вішалка в передпокій RTE-01
Вішалка на 3 гачки в передпокій - це зручне рішення для організації простору у вашому будинку. З п'ятьма гачками вона забезпечує достатньо місця для вішання одягу, сумок та інших речей, не займаючи при цьому багато місця.
Виготовлена з високоякісного ЛДСП, вішалка міцна та довговічна, що гарантує її тривалу експлуатацію. Завдяки простому та стильному дизайну, вона легко поєднується з різними інтер'єрами та надає їм елегантного вигляду.
Вішалка кріпиться на стіну, що забезпечує її компактність та економить простір у кімнаті. Установка кріплень не потребує особливих зусиль і відбувається швидко та просто.
Розміри:
Ширина: 550 мм
Висота: 900 мм
Глибина: 280 мм
Доступні кольори:
Білий, Аппалачі - Ціна 1149 грн
Дуб Кверкус, Бетон Тефра, Бетон Темний, Дуб Гранж Пісочний - Ціна 1249 грн.
Так само в нашому магазині є: тумби, комоди, дзеркала, стелажі і полиці для книг, меблі для кухні, меблі для ванної і навіть шафи, пенали
Будь ласка, поважайте працю автора!
Увага !Копіювання матеріалів без дозволу правовласника/автора заборонено і переслідується по закону України №3792, розділ II "Про авторські права і суміжні права".
Характеристики
-
Гарантійний термін:
12Мес
-
Держава:
Україна
-
звернути увагу

Власне виробництво

Якісний клієнтський сервіс

Широкий асортимент товарів

Доступні ціни на всі товари на сайті

Постійні знижки та акції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Склад комплекту | |
| Вішак для одягу | Да |
| Відділення для головних уборів | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 1 299 ₴









