Тумба в передпокій підлогова, тумба в передпокій для взуття та речей RTE-03 Дуб Сонома
- В наявності
- Код: RTE-03D
2 649 ₴
Опис товару
Тумба в передпокій підлогова, тумба в передпокій для взуття та речей RTE-03
Тумба в передпокій - це функціональне і стильне рішення для зберігання речей, взуття у вашому будинку. Матеріал тумби ЛДСП є міцним і легким матеріалом, який легко чиститься і має гарну вологостійкість. Металеві ніжки забезпечують надійну підтримку та довговічність. Тумба має кілька рівнів розміщення. Її сучасний дизайн дозволяє легко вписатися в інтер'єр будь-якої кімнати, надаючи їй затишку та порядок. Завдяки поєднанню ЛДСП та металу, тумба не тільки функціональна, а й естетична, що робить її чудовим вибором для вашого будинку.
Розміри:
Висота: 814 мм
Ширина: 550 мм
Глибина: 400 мм
Доступні кольори:
Білий, Аппалачі - Ціна 2299 грн
Дуб Кверкус, Бетон Тефра, Бетон Темний, Дуб Гранж Пісочний - Ціна 2499 грн.
Характеристики
-
Гарантійний термін:
12міс
-
Держава:
Україна
-
-
звернути увагу

Власне виробництво

Якісний клієнтський сервіс

Широкий асортимент товарів

Доступні ціни на всі товари на сайті

Постійні знижки та акції
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 814 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
- Ціна: 2 649 ₴


