Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Полиця для взуття + вішалка для парасольки з ДСП. O-1
Для замовлення доступні 4 кольори!
Взуттєва полку для взуття з вішалкою під парасольку - компактна, але дуже містка конструкція, адже вона дозволяє одночасно зберігати до 12 пар взуття. Виконана з ДСП 16 мм
Розміри даної полиці:
Ширина 1200 мм
Висота 1102 мм
Глибина 343 мм
Доступні кольори:
Білий

Дуб Сонома

Бетон

Венге Темний

Характеристики
-
Гарантійний термін:
12міс
-
Держава:
Україна
-
Фасади:
ДСП
-
Колір меблів (відтінок):
Білий | подвійна Sonoma
Пропозиції, на які варто
звернути увагу
звернути увагу
Наші переваги

Власне виробництво

Якісний клієнтський сервіс

Широкий асортимент товарів

Доступні ціни на всі товари на сайті

Постійні знижки та акції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1102 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
- Ціна: 2 499 ₴



