Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Полка для обуви +тубуретка из ДСП. O-2
Для замовлення доступні 7 кольорів!
Взуття для взуття табуретом для зручності використання - компактна, але дуже містка конструкція, яка просто не замінна в кожному будинку. Виконана із вологостійкого ДСП 16 мм.
Розміри цієї полиці:
Ширина 600 мм
Висота 935 мм
Глибина 344 мм
Розмір табурету:
Ширина: 326 мм
Висота: 254 мм
Глибина: 270 мм

Доступні кольори:
Дуб сонома, венге темний, білий, білий-бетон, дуб сонома – білий, венге – білий.
Білий

Дуб Сонома

Бетон

Венге Темний

Білий - бетон

Дуб сонома – білий

Венге – білий

Характеристики
-
Гарантійний термін:
12міс
-
Держава:
Україна
-
Фасади:
ДСП
-
Колір меблів (відтінок):
Білий | подвійна Sonoma
Пропозиції, на які варто
звернути увагу
звернути увагу
Наші переваги

Власне виробництво

Якісний клієнтський сервіс

Широкий асортимент товарів

Доступні ціни на всі товари на сайті

Постійні знижки та акції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 935 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Так |
- Ціна: 2 199 ₴









