-11%Стелаж для дому, полиця для книг, стелаж для книг з ДСП Бетон P-01
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P-01BT
1 799 ₴
1 599 ₴
Показати оптові ціниСтелаж для будинку Бетон, полиця для книг з ДСП P-01
Купити стелаж це можливість правильного використання простору кімнати або поділу її на зони. Досить часто, такі вироби купують для того, щоб зберігати там книги, журналів та інших не менш важливих речей.
Стелаж виконаний з ламінованого ДСП, товщина якого становить 16 мм.
Висота :1922 мм (192.2 см)
Ширина: 700 мм (70 см)
Глибина: 238 мм (23.8 см)
Стелаж має шість повноцінних полиць, при цьому його вага 24 кг. Якщо для вас цей стелаж не підходить за розміром, то в магазині flamecame-shop.com.ua ви знайдете стелажі і полиці інших розмірів. Але не варто забувати, що у нас так само є меблі для всього будинку. Різні тумби, комоди, шафи та полиці вже чекають на своїх власників.
Доступні кольори: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит

Розміри полиці: Ш 700 /В 1922 / Г 238
Вага: 24.2 кг.
Наші меблі зможе зібрати навіть дівчина!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 24.2 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1922 мм |
| Глибина стелажу | 238 мм |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1922 мм |
| Глибина шафи | 238 мм |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 599 ₴
