Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Тумба під умивальник з дверцятою та 6 поличками F-7
Невід'ємним атрибутом кожної ванної є тумба під раковину або умивальник. Даний вид меблів виконує не тільки практичну функцію, дозволяючи розміщувати безліч необхідного в безпосередній близькості від раковини, а й естетичну, оскільки дозволяє втілити будь-яку інтер'єрну задумку. Тумба виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Ширина вирізу 8 см.
Розміри:
Висота: 500 мм
Ширина: 600 мм
Глибина: 320 мм
Доступні кольори:
Білий, Бетон, Дуб сонома, Венге темний
Є питання?
Напишіть нам у вайбер!
(Натисніть іконку нижче або додайте номер вручну 0981307519)
Характеристики
-
Гарантійний термін:
12міс
-
Держава:
Україна
-
Фасади:
ламінований ДСП
-
Полиці:
ламінований ДСП
Пропозиції, на які варто
звернути увагу
звернути увагу
Наші переваги

Власне виробництво

Якісний клієнтський сервіс

Широкий асортимент товарів

Доступні ціни на всі товари на сайті

Постійні знижки та акції
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
- Ціна: 1 599 ₴






