-5%Туалетний стіл для макіяжу з двома висувними шухлядами, столик із дзеркалом та поличками з ДСП F-114
- Готово до відправки
- Код: F-114B
3 899 ₴
3 699 ₴
Опис товару
Туалетний стіл для макіяжу з двома висувними шухлядами, столик із дзеркалом та поличками з ДСП F-114
Цей стильний туалетний стіл виготовлений з високоякісного ДСП та оснащений двома висувними ящиками, дзеркалом та кількома полицями. Він забезпечує максимальний комфорт та практичність для щоденного використання, дозволяючи вам зберігати та організовувати свої косметичні засоби, ювелірні вироби та інші дрібниці.
Наш туалетний стіл має привабливий зовнішній вигляд, який легко впишеться в будь-який інтер'єр вашої квартири. Дзеркало дозволить вам не відходити в ванну кімнату для нанесення макіяжу та інших процедур, а полиці допоможуть тримати все в потрібному порядку.
Купуючи наш туалетний стіл, ви отримуєте продукт високої якості, який послужить вам довгий час та буде радувати своїм комфортом та зовнішнім виглядом.
Стіл виготовлений з ДСП 16 мм.
Розміри:
Ш 1066 / В 1408 / Г 400
Доступні кольори:
Білий,Бетон,Венге,Дуб Сонома
Так само в нашому магазині є: тумби, комоди, дзеркала, стелажі і полиці для книг, меблі для кухні, меблі для ванної і навіть шафи, пенали
Будь ласка, поважайте працю автора!
Увага !Копіювання матеріалів без дозволу правовласника/автора заборонено і переслідується по закону України №3792, розділ II "Про авторські права і суміжні права".
Характеристики
-
Гарантійний термін:
12міс
-
Держава:
Україна
-
Фасади:
ламінований ДСП
-
Полиці:
ламінований ДСП
звернути увагу

Власне виробництво

Якісний клієнтський сервіс

Широкий асортимент товарів

Доступні ціни на всі товари на сайті

Постійні знижки та акції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 65 см |
| Ширина дзеркала | 54 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 148 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Довжина столика | 106 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 699 ₴






