-9%Полиця для книг, стелаж для будинку на 6 комірок Полиця для іграшок ДСП.GP-3
- Готово до відправки
- Код: GP-3B
1 599 ₴
1 449 ₴
Опис товару
Полиця для книг, стелаж для будинку на 6 комірок Полиця для іграшок ДСП.GP-3
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Полиця для книг виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм
Розміри стелажу:
Ширина: 1072 мм.
Висота: 1078 мм
Глибина: 230 мм
Розмір комірок: 335*325 мм
Доступні кольори: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит,
Кожне приміщення, незалежно від ступеня його призначення, потребує правильного облаштування. Створюючи гармонійний дизайн, стає можливим забезпечити не тільки практичність, а й зовнішню привабливість інтер'єру. Тому, вибираючи меблі для житлового або офісного приміщення, важливо враховувати високу якість моделей та їхню зовнішню привабливість.
Одним із досить затребуваних предметів сучасних меблів та інтер'єру вважається полиця для книг. Це досить компактна модель стелажа для дому, за допомогою якого можна наділити будь-яке приміщення більшою практичністю і зручністю. Така модель етажерки стане незамінним атрибутом у сучасному інтер'єрі, обійтися без якого буде вельми проблематично.
Застосування такого стелажа для дому дасть змогу візуально розділити кімнату на зони. Такі функціональні меблі в будь-якому приміщенні з відкритим плануванням стають незамінними, що особливо важливо для облаштування малогабаритних приміщень.
Розглядаючи цю модель полиці для книг, варто враховувати, що це не тільки зовні приваблива конструкція, а й практична. Полиця прекрасно впорається зі своїми прямими обов'язками, роблячи процес експлуатації максимально зручним і комфортним. Тому, обираючи найбільш підходящий стелаж для дому, варто звернути увагу на полицю для книг, представлену у нас в каталозі.
Подібні позиції:
Доукомплектувати стелаж можна органайзером для зберігання
Розміри кошика:
Висота - 315 мм;
Ширина - 320 мм;
Довжина - 220 мм.
Кошики доступні в кольорах:
Білий, чорний, сірий.

Всі меблі в магазині flamecame-shop.com.ua, доставляються в розібраному вигляді, в комплекті є всі необхідні болти кріплення та ключі.
Для того щоб зібрати меблі, є покрокова інструкція, вона також йде в комплекті.
Також у нас є: приліжкові тумби, комп'ютерні столи, стелажі та полиці для книг, шафи, меблі для ванної і навіть каркаси для ліжок.
Характеристики
-
Гарантійний термін:
12міс
-
Держава:
Україна
-
Фасади:
ламінований ДСП
-
Колір меблів (відтінок):
Білий | подвійна Sonoma
звернути увагу

Власне виробництво

Якісний клієнтський сервіс

Широкий асортимент товарів

Доступні ціни на всі товари на сайті

Постійні знижки та акції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Білий |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Висота полиці | 335 мм |
| Глибина полиці | 230 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 335 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1078 мм |
| Глибина стелажу | 230 мм |
| Ширина стелажа | 1072 мм |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1078 мм |
| Глибина шафи | 230 мм |
| Ширина шафи | 1072 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 449 ₴













