
Тумба для пральної машини у ванну, шафа з полицями та коміркою для пральної машини F-107 Бетон
- Готово до відправки
- Код: F-107BT
1 999 ₴
+380 (66) 193-98-53
Телефон для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Тумба для пральної машини у ванну, шафа з полицями та коміркою для пральної машини F-107
Завдяки тому що ця тумба має спеціальний осередок, призначений для пральної машини, вона заощадить місце у вашій ванній кімнаті. Крім того, тумба має полиці, на яких ви зможете розташувати все необхідне для прання і не тільки. Вона досить універсальна за своїм дизайном і розмірами і зможе вписатися в будь-який інтер'єр.
Розміри:
Висота: 1900 мм
Ширина: 640 мм
Глибина: 250 мм
Доступні кольори:
Білий

Бетон

Венге Темний

Дуб Сонома

Є питання?
Напишіть нам у вайбер!
(Натисніть на іконку нижче або додайте номер вручну 0981307519)
Характеристики
-
Гарантійний термін:
12міс
-
Держава:
Україна
-
Фасади:
ламінований ДСП
-
Полиці:
ламінований ДСП
Пропозиції, на які варто
звернути увагу
звернути увагу
Наші переваги

Власне виробництво

Якісний клієнтський сервіс

Широкий асортимент товарів

Доступні ціни на всі товари на сайті

Постійні знижки та акції
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Основні | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 1 999 ₴



