Відгуки про компанію Flamecame. Інтернет-магазин меблів для дому та офісу
- Татьяна Ю.
- Верещак Є.
- Інна
- Наталія П.
- Константин С.
Дуже хороша мебель, надійно і не дорого
- Світлана С.
Дуже гарно дякую за книжкову полицю .
- Марія Т.
Всім, задоволена. Є пошагова інструкція, що дуже зручно. Дякую 🥰
- Елена Б.
- Дарина Т.
Затримали відправку на 5 днів. Стелажі нормальні, досить просто складаються, є кілька сколів, але не критично.
- Ірина Щ.
Замовила книжковий стелаж. Все супер! Красивий та акуратний. Легко складається, були всі матеріали. Рекомендую!
